logo VII RUNDA MOTUL RALLYLAND CUP 2015
Lp. Kierowca Pilot Pojazd Miasto/Państwo Team Klasa Akcept
1 Jerzy Suder Dawid Szczepański Mitsubishi Kraków/Polska Adrenaline Race Team Gość
ack
2 Markowski Marceli Sylwester Szupke BMW E36 320i Chojnice RWD Valvoline Klasa4
ack
3 Piotr Szupryczyński Anna Zagraba Citroen C2 Gdańsk Unique Cars Rally Team Klasa3
ack
4 Piotr Chrobak Przemyslaw Chrobak Subaru Impreza Gdansk/Polska NexusArt Rally Team Gość
ack
5 Marcin Matczak Emil Kowalewski BMW e36 320i coupe Wiślinka Czy to dojedzie? :) Klasa4
ack
6 Alexandre Barboukov Maciej Kieremkampt Suzuki Swift GTi Poznań AK Rallyland Klasa2
ack
7 Paweł Pisz Jakub Brzeziński Subaru Impreza Pobierowo Pensjonat Pisz Rally Team Klasa5
ack
8 Radosław Oryszczak Adrian Kulka Peugeot 106 Rallye Brodnica ELTRONIK Klasa2
ack
9 Marcin Kowal Sebastian Lenkowski Mitsubishi Lancer Warszawa ProRacing Rally Team Klasa5
ack
10 Adam Stec Dariusz Zdanowicz Subaru impreza sti Człuchow Stec Rally Team Klasa5
ack
11 Piotr Hallek Kacper Błoński Nissan 100nx Zakrzewo / Polska AK Rallyland Klasa4
12 Stanisław Krzemiński Piotr Pluta Opel Kadett GSi Gdańsk RR Klasa4
ack
13 Jędrzej Kiedrowicz Adrian Myk Fiat cc Chojnce Tadmar CC-SC
ack
14 Wojciech Elwart Artur Kowalik Subaru Impreza Gdańsk OES SERWIS RALLY TEAM Gość
ack
15 Marcin Sliwinski Tomasz Myszkier Subaru impreza STI Gdańsk Klasa5
ack
16 Rafał Gałka Michał Sowińskki Mitsubishi Lancer Evo VIII Międzychód Rajdowy Międzychód Klasa5
ack
17 Bartosz Burski Mateusz Krawczyk Seat Ibiza GTI Gdańsk RedDevil Rally Team Klasa4
ack
18 Łukasz Knapiński Michał Rekowski Subaru Impreza GT Człuchów Lukas-Trans Klasa5
ack
19 Tomasz Jurkun Roman Iwaszko Subaru Impreza Suwalki fantazja mocy Klasa5
ack
20 Adam Pawlowski Maciej Michalowski RENAULT Megane Gdynia/Polska U7 Rally Team - ESSA Mechanika Pojazdowa Klasa4
ack
21 Krzysztof Pacholec Inez Adamska Mitsubishi Lancer Warszawa Klasa5
ack
22 Tomasz Kwiędacz Daniel Dymurski Mitsubishi Lancer Evo IX Wrocław Centrum TMT Gość
ack
23 Tomasz Szupryczyński Marek Szupryczyński Mitsubishi Lancer Gdańsk Unique Cars Rally Team Klasa5
ack
24 Paweł Pura Katarzyna Pura Opel Astra OPC Warszawa Motul Klasa4
25 Wiktor Witkowski Krystian Kilinski Rover Mg Bydgoszcz RTB Klasa4
ack
26 Konrad Ustarbowski Tomek Kryszewski Honda Civic Trojmiasto UTC RALLY TEAM Gość
photo 27 Angelina Grześkowiak Jacqueline Grześkowiak KIA CEED Rewa Grupa Rajdowa Trójmiasto Klasa4
ack
28 Marcin Stencel Henryk Stencel CITROEN C2 CHOJNICE STENCEL RALLY TEAM Gość
ack
29 Grzegorz Bergel Magda Wyrwa Subaru Impreza Kraków/Polska adrenaline race team Klasa5
ack
30 Patryk Scieszynski Bartosz Michalski OPEL ASTRA GSi BYDGOSZCZ SCIESZYNSKI Rally Team Klasa4
ack
31 Radosław Ogonowski Ewelina Ogonowska FORD FOCUS ST170 BYDGOSZCZ SCIESZYNSKI Rally Team Klasa4
ack
32 Mariusz Ziółkowski Rafał Winiarski FSO POLONEZ Łomianki Klasa4
ack
33 Oscar Schmidt Marta Korszyłowska Honda Civic Berlin H-RT Auto Klasa3
ack
34 Robert Kaczorowski SŁawomir CzamajŁo BMWE36 BYDGOSZCZ Klasa4
ack
35 Bartłomiej Adamczak Maciej Klonowski Peżo Paduo 106 Lębork SZARLOTA Rally Team Klasa3
ack
36 Mateusz Milczarek Michał Kobiera fiat cc CC-SC
ack
37 Jakub Baran Aleksander Baran Citroen Saxo Brodnica Brodniccy Kejtraże Klasa3
ack
38 Wojciech Subocz Wojciech Myszkier Mitsubishi Lancer Gdynia Myszkier Motor Sport Klasa5
ack
39 Łukasz Gospodarek Bartosz Kalinowski Honda Civic Chojnice / Polska GOSPO-TRANS Klasa3
ack
40 Tomasz Buńka Agnieszka Baryłowicz Audi A4 Quattro Szczecin GMG Rally Klasa5
ack
41 Marcin Mrozewski Sławomir Marcinkiewicz VW GOLF mk II.1 Gdańsk LENIWIEC_ESSA Rally Team Klasa4
ack
42 Bernard Afeltowicz Piotr Sołtys Mitsubishi Lancer Evo VIII Wrocław/Polska Klasa5
ack
photo 43 Szadzio Piotr Pazdyka Honda Civic Gdynia AK Morski Gość
ack
44 Maciej Górecki Jacek Kondratowicz Fiat Seicento Gdańsk CC-SC
ack
45 Kamil Woźniak Marcin Marciniec Fiat CCS Gdańsk Rally Team Brzeźno CC-SC
ack
46 Lukasz Pudełek Marcin Stańczak Subaru Impreza Warszawa FANTAZJA MOCY Klasa5
ack
47 Tomasz Kuciński Tomasz Gokębieński Mitsubishi EVO 9 Opacz Kolonia Tom-Car RALLY TEAM Gość
ack
48 Dariusz Chodzyński Adam Stańczak SUBARU LEGACY WRC Warszawa FANTAZJA MOCY Klasa5
ack
49 Wojciech Gotowski Adam Wolski Mitsubishi Evo 8 Wierzchucin Królewski Extreme MotorSport Klasa5
ack
50 Mariusz Cendrowski Andrzej Sawko Fiat Seicento Giżycko AMARGROUP.PL CC-SC
ack
51 Maciej Kołakowski Justyna Kołakowska Subaru Impreza Gdańsk Klasa5
ack
52 Waldemar Żółczyński Michał Jucewicz Renault Clio Szczecin Motul & Colin Team Klasa4
ack
53 Daniel Kurpiński Tomasz Gruna Mitsubishi Lancer Evo VII Chojnice Komis u Daniela Klasa5
ack
54 Rafał Nowak Tomasz Szczuraszek Honda Civic Ostrów Wielkopolski Klasa3
ack
55 Grzegorz Smardz Adrian Smardz Honda Civic Ostrów Wielkopolski Klasa3
ack
56 Krzysztof Brzozowski Tomasz Hildebrand Opel Gdańsk Brzozowski Motorsport Gość
ack
57 Krzysztof Gil Włodzimierz Wilmowicz Fiat SC Gdańsk Rally Team Brzeźno CC-SC
58 Jakub Kaczyński Maciej Kaczyński Nissan -Micra Gdynia Klasa2
59 Rafał Wójcikowski Alicja Awirzeń Peugeot 106 Szczecin Klasa3
ack
60 Wiktor Damps Bartosz Damps Citroen Saxo Malbork inter-rally.pl Klasa3
ack
61 Andrzej Dombrowski Przemysław Dombrowski Fiat Seicento Bydgoszcz Rubikonn Gotowski CC-SC
ack
62 Dawid Matysiak Mateusz Lorek bmw e30 1.8is Chojnice UrbaniakRallyTeam Klasa4
ack
63 Robert Bartela Piotr Zakszewski VW Golf Gdańsk/Polska Klasa4
ack
64 Stefan Karnabal Szymon Gospodarczyk Mitsubishi Lancer Evo 6 Gdańsk Zespół Radjowy WARTA Gość
65 Adam Grześkowiak Jacqueline Grześkowiak KIA CEED Rewa Grupa Rajdowa Trójmiasto Klasa4
ack
66 Mariusz Fiedurek Marek Gruba Subaru Justy Złotów MAR-TEAM Klasa2
ack
67 Grzegorz Olchawski Jakub Brzeziński Mitsubishi Lancer Evo X NN NN Gość
ack

Automobilklub Rallyland, tel: +48 52 39 810 11 (8.00 - 16.00)
e-mail: info@ak-rallyland.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2018 kontakt@zz-top.pl